Bydlíme v přízemí

Mladí si chtějí najít svoje bydlení. Pošilhávají po nových montovaných domcích, lépe řečeno po právě moderních dřevostavbách , které v současnosti mají zelenou. Pokud se o ně začnete zajímat i vy, zjistíte, že nabídka na bydlení je to vskutku lákavá. Ale je třeba mít jasno v tom, jak velký dům poptáváte, zda potřebujete i garáž ...continue reading "Bydlíme v přízemí"

Mladí si chtějí najít svoje bydlení. Pošilhávají po nových montovaných domcích, lépe řečeno po právě moderních dřevostavbách , které v současnosti mají zelenou. Pokud se o ně začnete zajímat i vy, zjistíte, že nabídka na bydlení je to vskutku lákavá. Ale je třeba mít jasno v tom, jak velký dům poptáváte, zda potřebujete i garáž a jestli vám bude stačit přízemí. Nabídky stavebních a dodavatelských firem jsou totiž velmi zajímavé!

Velice inteligentní bydlení

Více info najdete u profesionálů a v katalogu si dokonce můžete vybrat - dřevostavby bungalov, podkrovní, přízemní, luxusní, podzemní, varianta dvojdomku, standardní, rekreační nebo dokonce domek sluneční, využívající k energii slunečního záření. Nabídka je vskutku pestrá, co se vám zamlouvá nejvíce?