Bydlete v domě, který bude váš

Bydlete v baráčku, který bude váš, za senzačně nízkou cenu. A jaký že to dům můžete pořídit takto levně? Je to mobilheim a také mobilní dřevostavba. Mobilní domy http://www.mobilnidomy-az.cz/ se totiž dají pořídit již za cenu 199 000 Kč a to včetně vybavení. Kvalitou bydlení se nemusíte trápit, nabízí totiž stejný komfort, jaký by vám dal rodinný baráček. Ve ...continue reading "Bydlete v domě, který bude váš"

Bydlete v baráčku, který bude váš, za senzačně nízkou cenu. A jaký že to dům můžete pořídit takto levně? Je to mobilheim a také mobilní dřevostavba. Mobilní domy http://www.mobilnidomy-az.cz/ se totiž dají pořídit již za cenu 199 000 Kč a to včetně vybavení. Kvalitou bydlení se nemusíte trápit, nabízí totiž stejný komfort, jaký by vám dal rodinný baráček. Ve světě se mobilheimy stali velmi oblíbenými a nyní přechází prodej i k nám do České republiky.

Mobilní domy a také mobilní dřevostavby

Oba typy staveb nevyžadují stavební povolení a tak je můžeme dovést kamkoliv. Mobilní dřevostavby jsou naprostou novinou, kdy se jedná o nádherné a kvalitní baráčky, jejichž pořízení je bezkonkurenční. Cena takové dřevostavby na klíč začíná na 350 000 Kč, což je důvod, proč takový baráček mít. Prohlédněte si fotografie na našich stránkách, ať víte o čem je řeč. Věříme, že vás tento typ baráčků osloví a že z nich budete nadšení. Umožní vám totiž si levně pořídit vlastní bydlení.