Jsem vybíravá

Jsem úspěšná žena, mám zaměstnání, které mě baví a jsem za něj skvěle placena. Domnívám se, že jsem i hezká. Alespoň tak soudím podle toho, jak na mě reaguje opačné pohlaví. Mám dlouhé blond vlasy, čistou pleť a jsem štíhlá. Možná mám život, který mi leckdo závidí. Ale ne vždy tomu tak bylo. Taky jsem ...continue reading "Jsem vybíravá"

Jsem úspěšná žena, mám zaměstnání, které mě baví a jsem za něj skvěle placena. Domnívám se, že jsem i hezká. Alespoň tak soudím podle toho, jak na mě reaguje opačné pohlaví. Mám dlouhé blond vlasy, čistou pleť a jsem štíhlá. Možná mám život, který mi leckdo závidí. Ale ne vždy tomu tak bylo. Taky jsem si prošla nepříjemnostmi. Ale to je pryč, a nyní si chci užívat života plnými doušky. Nechci ve svém životě žádné náhražky. Chci jíst kvalitní jídlo a nosit kvalitní šaty.

Nechci to co má každý

Je úplně strašné, když stojím například v obchodě ve frontě na zaplacení, a vedle v uličce je žena, která má na sobě to co já. To je ta nejhorší potupa. Proto zásadně nenakupuji v konfekci. Raději obětuji více peněz, ale vím, že si kupuji originál. Taky jsem často využívala služeb mé maminky, která úžasně šila. Uměla ušít šaty, sukně i dámské bundy, které mi holky ve třídě vždycky záviděly.