Krabí pomazánka bez krabů

Jistě každý z nás již někdy ochutnal ony milované krabí tyčinky, které se dají uchovávat nekonečně dlouho v mrazáku, před přípravou ani konzumací se ani nemusí rozmrazovat a stejně chutnají. Je to pokrm stejně tak vděčný jako listové těsto. Ani na silvestra tedy na tuto geniální potravinu nezapomínejme. Vše ostatní podstatné nám připomene leták Albert. Mezi jiným ...continue reading "Krabí pomazánka bez krabů"

Jistě každý z nás již někdy ochutnal ony milované krabí tyčinky, které se dají uchovávat nekonečně dlouho v mrazáku, před přípravou ani konzumací se ani nemusí rozmrazovat a stejně chutnají. Je to pokrm stejně tak vděčný jako listové těsto. Ani na silvestra tedy na tuto geniální potravinu nezapomínejme. Vše ostatní podstatné nám připomene leták Albert. Mezi jiným to bude čerstvé vynikající pečivo, celer, cibule, citron, bílý jogurt.

Ocení i děti

Máte-li děti, které pomalu odrůstají od plenek, jistě jim dovolíte, aby strávily s Vámi poslední večer v roce delší dobu, než bývá obvyklé. I když, možná budou mít velké oči a do oné slavné půlnoci ještě nevydrží. Přesto Vám letákAlbert jistě přinese inspiraci na menu, které ocení i ti nejmenší flamendři a pomazánka z krabích tyčinek bude jednou z jeho položek, které jistě na talíři dlouho nezůstanou. Nezapomeňte i na dětské šampaňské a atmosféra bude dokonalá.