Kvalita a záruky

Snahou vestavěných skříní Praha je za rozumnou - tedy co nejnižší - cenu dodat zákazníkovi výrobek, který zaručí kvalitní dlouhodobé používání a maximální estetickou úroveň podle přání zákazníka. Proto se používají materiály, zejména na pohyblivé části a povrchové zpracování vyrobené výhradně podle norem ISO9001 - zejména nejdůležitější hliníkové posuvné rámy. Hliníkové pojízdné rámy a ...continue reading "Kvalita a záruky"

Snahou vestavěných skříní Praha je za rozumnou - tedy co nejnižší - cenu dodat zákazníkovi výrobek, který zaručí kvalitní dlouhodobé používání a maximální estetickou úroveň podle přání zákazníka. Proto se používají materiály, zejména na pohyblivé části a povrchové zpracování vyrobené výhradně podle norem ISO9001 - zejména nejdůležitější hliníkové posuvné rámy.

Hliníkové pojízdné rámy a části

Ty se vyznačují nejen tvarovou stálostí a dostatečnou pevností, ale jejich nejcennější vlastností je, že jejich pohyb je velice tichý, téměř bezhlučný. Jsou také mnohem lehčí, než leckdy používané ocelové profily. Ve srovnání s ocelí je hliník také mnohem více odolný vůči opotřebení vnějšími vlivy - odolávají lépe větší vzdušné vlhkosti, neoxidují, nemusí se provádět žádná vnější údržba.