Místo, pro pěstování exotickýchrostlin

Máte rádi středomořskou flóru? Toužíte po pěstování exotických rostlinek, i když víte, že to v našich krajích není možné? Vaši touhu naplníte vybudováním zimní zahrady! V té si nastavíte skvělé tepelné podmínky pro pěstování palem, orchidejí, agáve, oleandrů a dalších rostlinek, které by na venkovních záhoncích naše prosincové, lednové ani únorové výkyvy počasí nepřežily. Splňte si ...continue reading "Místo, pro pěstování exotickýchrostlin"

Máte rádi středomořskou flóru? Toužíte po pěstování exotických rostlinek, i když víte, že to v našich krajích není možné? Vaši touhu naplníte vybudováním zimní zahrady! V té si nastavíte skvělé tepelné podmínky pro pěstování palem, orchidejí, agáve, oleandrů a dalších rostlinek, které by na venkovních záhoncích naše prosincové, lednové ani únorové výkyvy počasí nepřežily. Splňte si Váš sen a objednejte si naše služby!

Místo, ve kterém najdete svojí oázu klidu

Máte-li náročné zaměstnání, dopřejte si každý den alespoň hodinu klidu v místnosti, kde je ticho a Vy slyšíte jen zurčící vodu. Přesně takové jsou stylově vybavené zimní zahrady se spoustou krásné zeleně, voliérou s exotickým ptactvem a barevnými rybičkami ve vlastním akváriu či jezírku.