Naše vozidla mají i havarijní pojištění

Mnoho našich zákazníků využívá naše služby půjčovny dodávek Brno ke stěhování. Chtějí to zvládnout sami. Vyjde je to podstatně levněji. Mohou se o to postarat, kdy jim to bude vyhovovat včetně víkendů nebo svátků. Nemusí si kvůli tomu brát žádnou dovolenou. U nás mohou získat i kotvící techniku nebo přepravní vozík. Stačí k nám přijít a ...continue reading "Naše vozidla mají i havarijní pojištění"

Mnoho našich zákazníků využívá naše služby půjčovny dodávek Brno ke stěhování. Chtějí to zvládnout sami. Vyjde je to podstatně levněji. Mohou se o to postarat, kdy jim to bude vyhovovat včetně víkendů nebo svátků. Nemusí si kvůli tomu brát žádnou dovolenou. U nás mohou získat i kotvící techniku nebo přepravní vozík. Stačí k nám přijít a domluvit se s námi.

Bohatě postačí řidičský průkaz skupiny „B“

Není třeba mít řidičské oprávnění na nákladní vozidla nebo autobusy. Na všechny naše automobily vám úplně postačí ten skupiny „B“. Zajedete s ním, kamkoliv budete potřebovat. Dovezete si své zboží nebo potřebný materiál. Odvezete klientům zakázky a podobně. Záleží jenom na vás, k jakým účelům je využijete. Dostavte se k nám a vyberte si z nich.