Nebuďte hloupí a nakupujte ve slevách

Vždy nakupujete, až když je lednička prázdná? Hladoví vběhnete do obchodu a v rychlosti nakupujete vše, co vám přijde pod ruku? Předpokládáme, že se potom u kasy nestačíte divit vysokému účtu, který musíte zaplatit. Řeknete si ale, že se nedá nic dělat, že potraviny jsou holt drahé a zaplatíte. Ale to je chyba. ...continue reading "Nebuďte hloupí a nakupujte ve slevách"

Vždy nakupujete, až když je lednička prázdná? Hladoví vběhnete do obchodu a v rychlosti nakupujete vše, co vám přijde pod ruku? Předpokládáme, že se potom u kasy nestačíte divit vysokému účtu, který musíte zaplatit. Řeknete si ale, že se nedá nic dělat, že potraviny jsou holt drahé a zaplatíte. Ale to je chyba. Chybou je totiž váš způsob nakupování. Zkuste to příště jinak, zkuste to příště podle našeho návodu.

Každý týden nové slevy i pro vás

A jak že byste měli nakupovat, kdyby to bylo podle našeho návodu? Především byste měli nakupovat s větším rozmyslem. Prohlédněte si na našich internetových stránkách nejprve například Tesco leták a jiné akční nabídky. Teprve potom vyrazíte do obchodu a budete nakupovat podle toho, co j právě ve slevě. U pokladny potom budete mile překvapeni, kolik za plný košík potravin tentokráte zaplatíte.