Nezapomenutelná chvíle může mít mnoho podob

Žádost o ruku může být tou nejkrásnější chvíli v životě každé ženy. Pokud partner zvolí vhodnou, romantikou zahalenou, chvíli, je jasné, že na tento zážitek nikdy nezapomenete. Ať už vám partner navlékl ten nekrásnější šperk na pláži při západu slunce, nebo jste byla obdarována v restauraci při večeři při svíčkách, pro vás to byla chvíle perfektní a ...continue reading "Nezapomenutelná chvíle může mít mnoho podob"

Žádost o ruku může být tou nejkrásnější chvíli v životě každé ženy. Pokud partner zvolí vhodnou, romantikou zahalenou, chvíli, je jasné, že na tento zážitek nikdy nezapomenete. Ať už vám partner navlékl ten nekrásnější šperk na pláži při západu slunce, nebo jste byla obdarována v restauraci při večeři při svíčkách, pro vás to byla chvíle perfektní a připadala jste si jako v pohádce.

Prsten jako symbol věrnosti

Řekla jste ano a šťastně jste se pustili do příprav svatby. Říká se přece do roka a do dne. Pokud ale chcete, aby vaše svatba neměla jedinou chybičku, musíte toho zařídit spoustu a jeden jediný rok se zdá být velmi krátkou dobou. Nervozita stoupá každým dnem a dokonce ani ten osudový den to není o moc lepší. V momentě, kdy jste si vyměnili snubní prsteny a slíbili si věrnost na věky věků, cítíte neskonalé štěstí a chybička, která se jistě vloudí, se zdá být banalitou.