Odjeďte do města do krásného hotelu v horách

Přemýšlíte kam se vydat na dovolenou, víkend, strávit oslavu, firemní akci, nebo například svatbu? Nabízíme vám hotel na Šumavě, který leží na velmi krásném místě, odkud se můžete kochat pohledem na šumavské kopce. V blízkosti jsou německé a rakouské hranice. Hotel na Šumavě toho nabízí svým hostům opravdu mnoho. Krásné pokoje, kde si můžete kromě jiného ...continue reading "Odjeďte do města do krásného hotelu v horách"

Přemýšlíte kam se vydat na dovolenou, víkend, strávit oslavu, firemní akci, nebo například svatbu? Nabízíme vám hotel na Šumavě, který leží na velmi krásném místě, odkud se můžete kochat pohledem na šumavské kopce. V blízkosti jsou německé a rakouské hranice.

Hotel na Šumavě toho nabízí svým hostům opravdu mnoho. Krásné pokoje, kde si můžete kromě jiného vybrat pokoj i netradiční mezonetový a dokonce zde máme i apartmány. Pokoje jsou vždy vybaveny, sociálním zařízením, televizí a máte možnost připojit se k internetu přes Wi-Fi.

Kvalita za rozumnou cenu


Hotel na Šumavě nabízí kvalitu za rozumnou cenu. V ceně pobytu máte krytý bazén s protiproudem, saunu, dětský koutek. Můžete využít společenskou místnost a také salonek. Pyšnit se také můžeme netradiční kuchyní, na kterou naši hosté velmi rádi vzpomínají.