Online hry zdarma

Poslední dobou se dostávají do popředí logické superhry, které spíše zaujmou větší dětí, dorost, ale i dospělé a seniory. Není nic lepšího pro náš mozeček ho jednou za čas pořádně provětrat a zapojit jeho mozkové závity na plné obrátky! Je to také příjemné relaxování, člověk přijde zcela na jiné myšlenky, až to někdy bolí! ...continue reading "Online hry zdarma"

Poslední dobou se dostávají do popředí logické superhry, které spíše zaujmou větší dětí, dorost, ale i dospělé a seniory. Není nic lepšího pro náš mozeček ho jednou za čas pořádně provětrat a zapojit jeho mozkové závity na plné obrátky! Je to také příjemné relaxování, člověk přijde zcela na jiné myšlenky, až to někdy bolí!

Superhry

Pro nadšence nabízíme zoo hra Mouse Avoider, ve které běháte s kuličkou po dráze, tato hra vyžaduje perfektní postřeh! Smile Puzzle je zábava se Smajlíky, prokládáte jimi pole tak, aby byli u sebe vždy stejní! Hap Land One a Two je jen o plánování a sledování, jak se vše bude postupně měnit!

Strategické hry

Tato forma zábavy je velice podobná logice. I při těchto hrách si musíte vše dokonale naplánovat a skloubit! Tactic Core je vlastně šachová hra, při které je nuda vyloučena! Superhry jsou tady proto, abyste se nenudili a přitom si napínali i mozkové buňky!