Překvapte své hosty příjemným doplňkem

Vlastníte podkrovní byt a přemýšlíte, jaký další doplněk si pořídit, abyste oslnili svou rodinu i přátele, když k vám přijdou na návštěvu a zároveň dopřát sobě dokonalý komfort? Střešní okna jsou nejlepším způsobem, jak toho můžete dosáhnout a přinést si do domova mnoho světla a úžasný výhled. Abychom si byli jisti, že se spoléháte na kvalitu ...continue reading "Překvapte své hosty příjemným doplňkem"

Vlastníte podkrovní byt a přemýšlíte, jaký další doplněk si pořídit, abyste oslnili svou rodinu i přátele, když k vám přijdou na návštěvu a zároveň dopřát sobě dokonalý komfort? Střešní okna jsou nejlepším způsobem, jak toho můžete dosáhnout a přinést si do domova mnoho světla a úžasný výhled. Abychom si byli jisti, že se spoléháte na kvalitu našich produktů stejně jako my, poskytujeme vám prodlouženou záruku na 10 let a dva typy návodů, abychom věděli, že si okna namontujete správně a budete si je moci užít co nejdříve.

Odolná skla vůči krupobití a mnoho dalších výhod

Co všechno s námi získáte? Tvrzená skla, tepelná izolace pro ušetření nákladů na topení, nejvyšší možná vodotěsnost, dostatečný Uw filtr, který uchrání váš nábytek před blednutím i izolaci, která vyrovná venkovní a vnitřní teploty, takže se nebude tvořit kondenzace, která by vám mohla kapat na podlahu. Společně s nádherným designem s námi investujete do skutečně úžasného produktu.