Příznivé působení na Vaše tělo

Zelená káva je v poslední době velmi diskutovaným tématem. Její popularity stoupla v posledních několika letech díky zjištění, že příznivě působí na naše tělo a pomáhá nám v boji s nadváhou. Dovážíme ji až z Jižní Ameriky. Obsahuje kyseliny, které zabraňují ukládání tuků a snižují chuť k jídlu. Je to vlastně přírodní spalovač tuků. Pro dosažení nejlepších výsledků je dobrá ...continue reading "Příznivé působení na Vaše tělo"

Zelená káva je v poslední době velmi diskutovaným tématem. Její popularity stoupla v posledních několika letech díky zjištění, že příznivě působí na naše tělo a pomáhá nám v boji s nadváhou. Dovážíme ji až z Jižní Ameriky. Obsahuje kyseliny, které zabraňují ukládání tuků a snižují chuť k jídlu. Je to vlastně přírodní spalovač tuků. Pro dosažení nejlepších výsledků je dobrá nepražená, kterou Vám nabízíme v mleté podobě buď jen samotnou, nebo ochucenou citrónovou trávou.

Žádná umělá náhražka

Spousta obchodů nabízí zelenou kávu v kapslích, ale my víme, že nejlepší účinek má její přirozená přírodní podoba. Uvaříte si šálek a v klidu vychutnáte. Tu krásnou vůni a příjemnou chuť Vám uměle vytvořené prášky nenahradí. Jen nesmíte zapomenout, že pokud chcete zhubnout, tak si ji nesmíte osladit a neměli byste ani přidávat mléko a smetanu. Ale když si představíte ten konečný výsledek, tak nebude takový problém tyto dochucovadla vynechat. Samozřejmě, že je to jen na Vás. Vyzkoušejte a uvidíte sami.