Sportujte s elegancí

Při zvýšené zátěži rostou nároky na udržení tepelného komfortu nejvíce. Proto je důležité vědět, jak se správně obléknout. Základem všeho je umění vrstvení dle aktuálního počasí. Bez správného funkčního oblečení vám ulpí pot na těle, ucpe vám póry a tělo se začne přehřívat. Výkonnost jde dolů a navíc tělu hrozí zvýšené riziko onemocnění. Oblékejte ...continue reading "Sportujte s elegancí"

Při zvýšené zátěži rostou nároky na udržení tepelného komfortu nejvíce. Proto je důležité vědět, jak se správně obléknout. Základem všeho je umění vrstvení dle aktuálního počasí. Bez správného funkčního oblečení vám ulpí pot na těle, ucpe vám póry a tělo se začne přehřívat. Výkonnost jde dolů a navíc tělu hrozí zvýšené riziko onemocnění.

Oblékejte funkční prádlo

Funkční prádlo vám zajistí pocit pohody i při nepřízni počasí. Jedním ze známých výrobců tohoto oblečení je i česko-italská značka Silvini. Její sportovní oblečení je vhodné pro vytrvalostní sporty jako je běh, jízda na kole, či běžecké lyžování. Kromě ochrany organismu díky kvalitním materiálům vám nabízí i možnost vypadat originálně a to díky italskému módnímu designu.