Ubytování pro školní výlety se vyplatí

Plánujete školní výlet a nejste ještě pořád rozhodnutí? Podívejte se na internetové stránky chatové oblasti Elite a zvažte její výborné možnosti ubytování. Máchovo jezero je lokalita s mnoha tahouny historického, sportovního u kulturního rázu. Nabízí spoustu variant k zábavnému využití volného času. Ukažte svým studentům krásy přírody a nechte jim dostatek volna pro odpočinek. Studenti budou školní ...continue reading "Ubytování pro školní výlety se vyplatí"

Plánujete školní výlet a nejste ještě pořád rozhodnutí? Podívejte se na internetové stránky chatové oblasti Elite a zvažte její výborné možnosti ubytování. Máchovo jezero je lokalita s mnoha tahouny historického, sportovního u kulturního rázu. Nabízí spoustu variant k zábavnému využití volného času. Ukažte svým studentům krásy přírody a nechte jim dostatek volna pro odpočinek.

Studenti budou školní výlety milovat

Máchovo jezero je místem s mnoha atrakcemi. Vodní sporty, jízda na lodičkách nebo parníkem, půjčovna kol, motokár, tenisové kurty nebo všudypřítomné připojení hifi je pro mládež nezbytné. Skupinové a školní výlety si můžete zajistit s polopenzí za 220 nebo s plnou penzí za 270 korun. Rozmýšlejte se a rezervujte si pobyty, co nejdříve.