Uhlazené šaty nebo kalhoty a tričko

Pokud jsme se rozhodli pracovat jako sekretářka, zřejmě musíme počítat i s tím, že tomuto povolání budeme muset přizpůsobit i své oblečení. Dámská móda, ať už byla do této doby jakákoli, bude muset nabrat jiných obrátek. Pokud jste tedy například potetovaná, s piercingem v nose, chodící nejčastěji v maskáčích, být vámi uvažovala bych raději o úplně jiném povolání, kde ...continue reading "Uhlazené šaty nebo kalhoty a tričko"

Pokud jsme se rozhodli pracovat jako sekretářka, zřejmě musíme počítat i s tím, že tomuto povolání budeme muset přizpůsobit i své oblečení. Dámská móda, ať už byla do této doby jakákoli, bude muset nabrat jiných obrátek. Pokud jste tedy například potetovaná, s piercingem v nose, chodící nejčastěji v maskáčích, být vámi uvažovala bych raději o úplně jiném povolání, kde se budete cítit lépe. Asi by vás práce sekretářky vůbec nebavila.

Sportovci to mají jednoduché

Dámská sportovní móda je velmi jednoduchá. Jde jen o to, jaké preferujeme barvy a střihy. Každopádně oblečení je velmi jednoduché, a protože sportovci mají pěkné postavy, můžete ho definovat i jako velmi slušivé. Jen tenistky se trochu vymykají, protože jejich bílé minisukně, které nosí nejčastěji, z nich dělají takové modelky na antuce, trávě, či betonovém povrchu. Ne nadarmo se tenisu říká královský sport.