Už zase horko

Nejdříve se s příchodem jara velmi těšíme na dny, které budou od rána do večera zalité sluncem, a pak si hned zoufáme nad příliš teplým počasím. Není divu. Horké letní dny jsou pro nás opravdu vyčerpávající a někdy dokonce přemýšlíme o tom, že bychom tyto dny nejraději přečkali někde ve sklepních prostorách. No to je ...continue reading "Už zase horko"

Nejdříve se s příchodem jara velmi těšíme na dny, které budou od rána do večera zalité sluncem, a pak si hned zoufáme nad příliš teplým počasím. Není divu. Horké letní dny jsou pro nás opravdu vyčerpávající a někdy dokonce přemýšlíme o tom, že bychom tyto dny nejraději přečkali někde ve sklepních prostorách. No to je přeci krajní řešení a není potřeba situaci vidět až tak dramaticky! Stačí si jen pořídit stojanový ventilátor. Z každé místnosti dokáže ve chvíli vykouzlit příjemnější prostředí a vy už se nebudete cítit tak unaveni. Vybrat si můžete z celé řady modelů ten, který bude nejlépe slušet vaší domácnosti. Je to minimální investice, která se však vyplatí!

Krásné letní dny

Ano, letní dny jsou opravdu krásné, ale dokáží taky pěkně potrápit svým úmorným horkým počasím. A pokud ty nejteplejší dny nemůžete strávit někde na dovolené nebo třeba na městském koupališti, stávají se doslova noční můrou a vy se jen těšíte, až konečně skončí. Jde to i jinak! Pomůže vám stojanový ventilátor a z vašeho bytu se hned stane příjemnější místo.