Vějíře

K čemu že slouží vějíře? Toť otázka. Mohou vás zkrášlit, ozvláštnit, ochladit, můžete se za ně skrýt a flirtovat očima, můžete být chvíli někým jiným, můžete ho použít jako doplněk k oděvu, kostýmu či k tanci, prostě škála možností je poměrně široká. Dříve se každá mylady ovívala a horko jí pak přišlo snesitelnější. Nebo snad milostné avantýry, které jí ...continue reading "Vějíře"

K čemu že slouží vějíře? Toť otázka. Mohou vás zkrášlit, ozvláštnit, ochladit, můžete se za ně skrýt a flirtovat očima, můžete být chvíli někým jiným, můžete ho použít jako doplněk k oděvu, kostýmu či k tanci, prostě škála možností je poměrně široká.
Dříve se každá mylady ovívala a horko jí pak přišlo snesitelnější. Nebo snad milostné avantýry, které jí zabarvily tváře do rumělkova a stud byl hned vidět? Dnes můžete vějíře směle vytáhnout a provětrat třeba na plese nebo v divadle.

Maškarní

Dokonce ho budete hledat, až budete připravovat masku na karneval nebo maškarní bál. Taková šikmooká dívka s podobou dívky z vašeho vějíře ohromí všechny mladé přítomné muže. Její šikmé oči vábí a tradiční japonský oblek dodá šmrnc. Vše zakoupíte nebo možná a vypůjčíte.