Výrobek stejný, kvalita zcela jiná

Záleží vám na kvalitně vypraném prádle? Jste občas zklamáni účinností pracích prášků a pochybujete o jejich kvalitně? Je všeobecně známo, že mezi stejným zbožím, které je určené pro západní a východní trh jsou obrovské rozdíly, zejména v kvalitě. Je to smutná skutečnost, kterou snad už nikdo nevyvrací. Proč si ale kupovat draze výrobky, o jejichž kvalitně ...continue reading "Výrobek stejný, kvalita zcela jiná"

Záleží vám na kvalitně vypraném prádle? Jste občas zklamáni účinností pracích prášků a pochybujete o jejich kvalitně? Je všeobecně známo, že mezi stejným zbožím, které je určené pro západní a východní trh jsou obrovské rozdíly, zejména v kvalitě. Je to smutná skutečnost, kterou snad už nikdo nevyvrací. Proč si ale kupovat draze výrobky, o jejichž kvalitně můžeme oprávněně pochybovat?

Budete překvapeni tím rozdílem

Protože si uvědomujeme, že na západě jsou tytéž výrobky nejenom lacinější, ale hlavně kvalitnější, rozhodli jsme se umožnit zakoupit toto lepší zboží i našimi zákazníky. Drogerie z Německa se s tou naší nedá srovnávat, přesvědčte se sami, jak obrovský rozdíl mezi výrobky je! U nás nakoupíte levněji a přitom lépe!